XFHCL4-1R5M
XFMRS
Producto No:
XFHCL4-1R5M
Descripción:
FIXED IND 1.5UH 23A 4.1 MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 48A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 23 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.531" L x 0.504" W (13.50mm x 12.80mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 4.1mOhm Max
Inductance 1.5 µH