XFHCL4-3R3M
XFMRS
Producto No:
XFHCL4-3R3M
Descripción:
FIXED IND 3.3UH 15A 9.2 MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 32A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 15 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.531" L x 0.504" W (13.50mm x 12.80mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 9.2mOhm Max
Inductance 3.3 µH