Hogar / Coaxial Cables (RF) / X.FL-2LPP-068K1TS-A-685D
minImg
X.FL-2LPP-068K1TS-A-685D
Hirose Electric Co Ltd
Producto No:
X.FL-2LPP-068K1TS-A-685D
Descripción:
CBL ASSY X.FL PLUG-PLUG 26.97"
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type 1.13mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector X.FL Plug, Right Angle
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector X.FL Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series X.FL
Length 26.97" (685.00mm)