Hogar / Crystals / XL-1C-012.0M
minImg
XL-1C-012.0M
Connor Winfield
Producto No:
XL-1C-012.0M
Fabricante:
Connor Winfield
Descripción:
CRYSTAL 12.0000MHZ 16PF SMD
En stock : 3
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Load Capacitance 16pF
Frequency Tolerance ±50ppm
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Height - Seated (Max) 0.070" (1.77mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Ratings -
Series XL-1C
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Connor Winfield
Frequency 12 MHz