Hogar / Oscillators / XNCLH12M800THJA0P0
minImg
XNCLH12M800THJA0P0
Murata Electronics
Producto No:
XNCLH12M800THJA0P0
Descripción:
XTAL OSC TCXO 12.8000MHZ SNWV
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±200ppb
Current - Supply (Max) 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3V
Output Clipped Sine Wave
Mfr Murata Electronics
Base Resonator Crystal
Frequency 12.8 MHz