Hogar / Oscillators / XNCLH30M720THJA1P0
minImg
XNCLH30M720THJA1P0
Murata Electronics
Producto No:
XNCLH30M720THJA1P0
Fabricante:
Murata Electronics
Descripción:
XTAL OSC TCXO 30.7200MHZ SNWV
En stock : 83
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±200ppb
Current - Supply (Max) 2.6mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series XNCLH
Function -
Type TCXO
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3V
Output Clipped Sine Wave
Mfr Murata Electronics
Base Resonator Crystal
Frequency 30.72 MHz