Hogar / Oscillators / XNCLH49M152CHJA6P0
minImg
XNCLH49M152CHJA6P0
Murata Electronics
Producto No:
XNCLH49M152CHJA6P0
Descripción:
CRYSTAL OSCILLATOR TCXO 49.152MH
En stock : 1988
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±280ppb
Current - Supply (Max) 6mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Murata Electronics
Base Resonator Crystal
Frequency 49.152 MHz