XP3A-4654-0750D-S/S
Omron Electronics Inc-EMC Div
Producto No:
XP3A-4654-0750D-S/S
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Current Rating (Amps) 0.25A
Product Status Obsolete
Maximum Working Height 0.203" (5.15mm)
Recommended Working Height 0.183" (4.65mm)
Features -
Plunger Size 0.003" ~ 0.018" (0.07mm ~ 0.046mm)