Hogar / Crystals / XRCGE20M000F3A1AR0
minImg
XRCGE20M000F3A1AR0
Murata Electronics
Producto No:
XRCGE20M000F3A1AR0
Fabricante:
Murata Electronics
Descripción:
20.0MHZ CRYSTAL UNIT +/-30PPM IN
En stock : 8616
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Load Capacitance 6pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Frequency Stability ±45ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Ratings AEC-Q200
Series XRCFD
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Murata Electronics
Frequency 20 MHz