Hogar / Crystals / XRCGE25M000FBA1BR0
minImg
XRCGE25M000FBA1BR0
Murata Electronics
Producto No:
XRCGE25M000FBA1BR0
Descripción:
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
En stock : 2693
Guía del usuario
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±15ppm
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Frequency Stability ±35ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings AEC-Q200
Series XRCGE
Mfr Murata Electronics
Frequency 25 MHz