Hogar / Crystals / XRCGE26M000FBA1BR0
minImg
XRCGE26M000FBA1BR0
Murata Electronics
Producto No:
XRCGE26M000FBA1BR0
Descripción:
2.0X1.6MM 26.0MHZ CRYSTAL UNIT +
En stock : 5900
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±15ppm
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Frequency Stability ±35ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Ratings AEC-Q200
Series XRCGE
Mfr Murata Electronics
Frequency 26 MHz