Hogar / Crystals / XRCPB30M000F2P00R0
minImg
XRCPB30M000F2P00R0
Murata Electronics
Producto No:
XRCPB30M000F2P00R0
Fabricante:
Murata Electronics
Descripción:
CRYSTAL 30.0000MHZ 6PF SMD
Guía del usuario
Load Capacitance 6pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings -
Series XRCPB
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Murata Electronics
Frequency 30 MHz