XUB4BPAWM12
Schneider Electric
Producto No:
XUB4BPAWM12
Fabricante:
Schneider Electric
Descripción:
PHOTOELECTRIC SENSOR 18MM PNP XU
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 55°C
Ingress Protection IP65
Response Time -
Sensing Distance 3.937" (100mm)
Output Configuration SCR, NC
Sensing Method Diffuse
Light Source Infrared
Product Status Active
Connection Method Connector, M12
Series XU
Voltage - Supply 12V ~ 24V