XW5S-P1.5-2YL
Omron Automation and Safety
Producto No:
XW5S-P1.5-2YL
Descripción:
SHRT BAR 1.5MM 2 POLE YELLOW
En stock : 70
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Number of Positions 2
Color Yellow
Contact Finish -
Product Status Active
Series XW5T
Type Terminal Block, DIN Rail
For Use With/Related Products XW5 Series
Contact Material -
Mfr Omron Automation and Safety
Pitch 0.138" (3.50mm)