XW5S-P2.5-2YL
Omron Automation and Safety
Producto No:
XW5S-P2.5-2YL
Descripción:
SHRT BAR 2.5MM 2 POLE YELLOW
En stock : 99
Guía del usuario
Number of Positions 2
Color Yellow
Mfr Omron Automation and Safety
Pitch 0.205" (5.20mm)