XW5S-S4.0-10
Omron Automation and Safety
Producto No:
XW5S-S4.0-10
Descripción:
JUMPER TERM BLK 10POS FLAT PIN
En stock : 9
Guía del usuario
Number of Positions 10
Color Yellow
Mfr Omron Automation and Safety
Pitch 0.236" (6.00mm)