Y0028200K000T9L
VPG Foil Resistors
Producto No:
Y0028200K000T9L
Fabricante:
VPG Foil Resistors
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 200K OHM 1W 0.01% AXIAL
En stock : 490
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 0.375" Dia x 1.000" L (9.53mm x 25.40mm)
Temperature Coefficient ±8ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 200 kOhms
Series VTA
Power (Watts) 1W