Y00626K50000V9L
VPG Foil Resistors
Producto No:
Y00626K50000V9L
Descripción:
RES 6.5K OHM 0.005% 0.6W RADIAL
En stock : 4
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.336" (8.53mm)
Tolerance ±0.005%
Size / Dimension 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 6.5 kOhms
Series S
Power (Watts) 0.6W