Y010130R0000F9L
VPG Foil Resistors
Producto No:
Y010130R0000F9L
Descripción:
RES 30 OHM 1W 1% RADIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.413" (10.49mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.575" L x 0.160" W (14.61mm x 4.06mm)
Temperature Coefficient ±1ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 30 Ohms
Series S
Power (Watts) 1W