Y090710K0000T0L
VPG Foil Resistors
Producto No:
Y090710K0000T0L
Fabricante:
VPG Foil Resistors
Paquete:
Radial Lead
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
RES 10K OHM 0.01%
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 1.024" (26.01mm)
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 1.340" L x 0.210" W (34.04mm x 5.33mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Radial Lead
Resistance 10 kOhms