Y092545R0000B0L
VPG Foil Resistors
Producto No:
Y092545R0000B0L
Descripción:
RES 45 OHM 8W 0.1% TO220-2
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.845" (21.46mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package TO-220
Resistance 45 Ohms
Series VPR220
Power (Watts) 8W