Y1624680R000B0W
VPG Foil Resistors
Producto No:
Y1624680R000B0W
Descripción:
RES SMD 680 OHM 0.1% 1/5W 0805
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Resistance 680 Ohms
Series VSMP
Power (Watts) 0.2W, 1/5W