Y1625133R000A0R
VPG Foil Resistors
Producto No:
Y1625133R000A0R
Descripción:
VSMP1206 133R00 TCR0.2 0.05% B T
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±0.05%
Size / Dimension 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 133 Ohms
Series VSMP
Power (Watts) 0.3W