Y174614K0000E4R
VPG Foil Resistors
Producto No:
Y174614K0000E4R
SMD
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
V/N 303140U 14K000 0.2% B T 1557
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±0.2%
Size / Dimension 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Resistance 14 kOhms
Series SMR1DZ
Power (Watts) 0.6W