Y175012K9064S9L
VPG Foil Resistors
Producto No:
Y175012K9064S9L
Descripción:
RES 12.9064K OHM 3/4W 0.001% AXL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.001%
Size / Dimension 0.500" Dia x 0.625" L (12.70mm x 15.88mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 12.9064 kOhms
Series HZ
Power (Watts) 0.75W, 3/4W