Y1752225K000T9L
VPG Foil Resistors
Producto No:
Y1752225K000T9L
Descripción:
RES 225K OHM 1W 0.01% AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 225 kOhms
Series HZ
Power (Watts) 1W