Y1755650K000S0L
VPG Foil Resistors
Producto No:
Y1755650K000S0L
Descripción:
RES 650K OHM 0.8W 0.001% AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.001%
Size / Dimension 0.500" Dia x 1.500" L (12.70mm x 38.10mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 650 kOhms
Series HZ
Power (Watts) 0.8W