Y4012625K000V0L
VPG Foil Resistors
Producto No:
Y4012625K000V0L
Descripción:
RES 625K OHM 0.8W 0.005% RADIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.413" (10.49mm)
Tolerance ±0.005%
Size / Dimension 0.890" L x 0.138" W (22.61mm x 3.51mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 625 kOhms
Series S
Power (Watts) 0.8W