Y402722K0000F9R
VPG Foil Resistors
Producto No:
Y402722K0000F9R
Fabricante:
VPG Foil Resistors
Paquete:
2512
Descripción:
FRSM2512 22K00 TCR0.2 1% S T
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 22 kOhms
Series FRSM
Power (Watts) 0.75W, 3/4W