Y447580K0000T0W
VPG Foil Resistors
Producto No:
Y447580K0000T0W
Fabricante:
VPG Foil Resistors
Paquete:
1510
Descripción:
RES SMD 80K OHM 0.01% 0.15W 1510
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1510
Resistance 80 kOhms
Series V15X10PT
Power (Watts) 0.15W