Y4732600K000V9L
VPG Foil Resistors
Producto No:
Y4732600K000V9L
Descripción:
RES 600K OHM 2.5W 0.005% AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.005%
Size / Dimension 0.500" Dia x 1.500" L (12.70mm x 38.10mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 600 kOhms
Series HZ
Power (Watts) 2.5W