Y607130K0000V9L
VPG Foil Resistors
Producto No:
Y607130K0000V9L
Fabricante:
VPG Foil Resistors
Descripción:
RES 30K OHM 0.3W 0.005% RADIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.450" (11.43mm)
Tolerance ±0.005%
Size / Dimension 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 30 kOhms
Series HZ
Power (Watts) 0.3W