YB01WKW01-2CF24-JB
NKK Switches
Producto No:
YB01WKW01-2CF24-JB
Descripción:
INDICATOR PB 24V R/G ILL CLR CAP
En stock : 12
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.63" (16.00mm)
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color Green, Red
Ratings AC
Lens Style Square with Flat Top
Series YB
Type LED
Voltage 24V Green, 24V Red
Mfr NKK Switches
Features -
Lens Color White
Wavelength - Peak -
Package Tray
Panel Cutout Shape Round
Current 10mA Green, 10mA Red
Lens Size 15.00mm