YFF15SC1H220MT000N
TDK Corporation
Producto No:
YFF15SC1H220MT000N
Fabricante:
TDK Corporation
Descripción:
CAP FEEDTHRU 22PF 20% 50V 0402
En stock : 96730
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Insertion Loss 30dB @ 4GHz ~ 6GHz
DC Resistance (DCR) (Max) 300mOhm
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Temperature Coefficient -
Height (Max) 0.014" (0.35mm)
Product Status Active
Ratings -
Series YFF-SC
Package / Case 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Mfr TDK Corporation
Capacitance 22 pF
Package Tape & Reel (TR)
Current 1 A