YFF18SC1H220MT0H0N
TDK Corporation
Producto No:
YFF18SC1H220MT0H0N
Descripción:
CAP FEEDTHRU 22PF 20% 50V 0603
En stock : 13691
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Insertion Loss 30dB @ 4GHz ~ 6GHz
DC Resistance (DCR) (Max) 300mOhm
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient -
Height (Max) 0.028" (0.70mm)
Product Status Active
Ratings -
Series YFF-SC
Package / Case 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Mfr TDK Corporation
Capacitance 22 pF
Package Tape & Reel (TR)
Current 1 A