YFF18SC1H222MT0H0N
TDK Corporation
Producto No:
YFF18SC1H222MT0H0N
Descripción:
CAP FEEDTHRU 2200PF 20% 50V 0603
En stock : 414
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Insertion Loss 30dB @ 90MHz ~ 3GHz
DC Resistance (DCR) (Max) 300mOhm
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient -
Height (Max) 0.028" (0.70mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 2200 pF
Package Tape & Reel (TR)
Current 1 A