YFF18SC1H223MT0H0N
TDK Corporation
Producto No:
YFF18SC1H223MT0H0N
Descripción:
CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 0603
En stock : 195
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Insertion Loss 30dB @ 10MHz ~ 3GHz
DC Resistance (DCR) (Max) 50mOhm
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient -
Height (Max) 0.028" (0.70mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 0.022 µF
Package Tape & Reel (TR)
Current 1 A