YFF21AC1E103MT0Y0N
TDK Corporation
Producto No:
YFF21AC1E103MT0Y0N
Fabricante:
TDK Corporation
Descripción:
AUTOMOTIVE GRADE FEED THROUGH FI
En stock : 10043
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Insertion Loss 30dB @ 20MHz ~ 2GHz
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25V
Thread Size -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient -
Height (Max) 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series YFF-AC
Package / Case 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Mfr TDK Corporation
Capacitance 10000 pF
Package Tape & Reel (TR)
Current 400 mA