YFF21AC1E473MT0Y0N
TDK Corporation
Producto No:
YFF21AC1E473MT0Y0N
Descripción:
AUTOMOTIVE GRADE FEED THROUGH FI
En stock : 4046
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Insertion Loss 30dB @ 5MHz ~ 2GHz
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25V
Thread Size -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient -
Height (Max) 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series YFF-AC
Package / Case 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Mfr TDK Corporation
Capacitance 0.047 µF
Package Tape & Reel (TR)
Current 1 A