Hogar / Crystals / YG14M74560S412
minImg
YG14M74560S412
TGS
Producto No:
YG14M74560S412
Fabricante:
TGS
Descripción:
CRYSTALS 14.7456MHZ 20PPM 12PF S
Guía del usuario
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.098" (2.50mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings -
Series CCMD
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, J-Lead
Mfr TGS
Frequency 14.7456 MHz