YK1131333000G
Amphenol Anytek
Producto No:
YK1131333000G
Descripción:
CONN BARRIER STRP 13CIRC 0.433"
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 115°C
Voltage Rating 300V
Color -
Current Rating (Amps) 20A
Mfr Amphenol Anytek
Pitch 0.433" (11.00mm)