YK3021533000G
Amphenol Anytek
Producto No:
YK3021533000G
Descripción:
CONN BARRIER STRIP 15CIRC 0.3"
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 115°C
Voltage Rating 300V
Color Black
Current Rating (Amps) 15A
Mfr Amphenol Anytek
Pitch 0.300" (7.62mm)