YK3342703000G
Amphenol Anytek
Producto No:
YK3342703000G
Descripción:
CONN BARRIER STRP 27CIRC 0.325"
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 115°C
Voltage Rating 300V
Color Black
Current Rating (Amps) 20A
Mfr Amphenol Anytek
Pitch 0.325" (8.26mm)