YK5152533000G
Amphenol Anytek
Producto No:
YK5152533000G
Descripción:
CONN BARRIER STRP 25CIRC 0.374"
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 115°C
Voltage Rating 300V
Color Black
Current Rating (Amps) 30A
Mfr Amphenol Anytek
Pitch 0.374" (9.50mm)