YP172150A000G
Amphenol Anytek
Producto No:
YP172150A000G
Descripción:
TERM BLK 17P SIDE ENT 3.81MM PCB
Contact Material - Plating -
Positions Per Level 17
Screw Material - Plating Steel
Torque - Screw 0.2 Nm (1.7 Lb-In)
Series YP
Voltage 300 V
Mfr Amphenol Anytek
Pitch 0.150" (3.81mm)
Package Bulk
Current 10 A