Hogar / Crystals / YQ12M00000S418
minImg
YQ12M00000S418
TGS
Producto No:
YQ12M00000S418
Fabricante:
TGS
Descripción:
CRYSTALS 12MHZ 30PPM 18PF SMD
En stock : 2000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1000
Guía del usuario
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.146" (3.70mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Series CCME
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, J-Lead
Mfr TGS
Frequency 12 MHz