Hogar / Crystals / YQ3M686400S40S
minImg
YQ3M686400S40S
TGS
Producto No:
YQ3M686400S40S
Fabricante:
TGS
Descripción:
CRYSTAL 3.6864MHz +/-30ppm Serie
Guía del usuario
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.146" (3.70mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Ratings -
Series CCME
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, J-Lead
Mfr TGS
Frequency 3.6864 MHz