ZA9423-66NMED
Coilcraft
Producto No:
ZA9423-66NMED
Fabricante:
Coilcraft
Paquete:
3-SMD
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
FIXED INDUCTOR 0.066UH SMD
En stock : 53
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq 404 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.279" (7.09mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 27 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.583" L x 0.776" W (14.80mm x 19.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 3-SMD
Ratings -
DC Resistance (DCR) 0.9mOhm Max
Inductance 66 nH
Series ZA9423
Type Wirewound
Package / Case 3-SMD, Gull Wing
Frequency - Self Resonant 436MHz