ZENL1121TQ
Schneider Electric
Producto No:
ZENL1121TQ
Fabricante:
Schneider Electric
Descripción:
STANDARD CONTACT BLOCK 1 N/C
Guía del usuario
Series Harmony
Requires Switch Body
(Select First, Then Apply Filters) Compatible Series Schneider Electric, Harmony XAL
Termination Style Screw Terminal
Mfr Schneider Electric
Circuit SPST-NC
Package Box
Contact Rating @ Voltage 6A @ 120VAC, 550mA @ 125VDC