Hogar / Labels, Labeling / ZHD-SCE-2.4-50-9
minImg
ZHD-SCE-2.4-50-9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
ZHD-SCE-2.4-50-9
Descripción:
LABEL HEAT SHRINKABLE WHITE
En stock : 47
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series ZHD-SCE
Label Size 0.09" x 1.97" (2.4mm x 50.0mm)